Úvod

KUCHYNĚ


Kuchyně je srdcem každého domova. Je místem, ve kterém každý den ráno začíná a večer končí. Výroba luxusních kuchyní proto musí podléhat přísným kritériím, aby výsledný interiér působil nejen elegantně, ale byl i funkční. Navrhnout kuchyňskou linku je jen začátek – výroba kuchyní na míru zahrnuje desítky dalších detailů, kterým je potřeba se věnovat. Svěřte se proto do rukou profesionálů, pro které je výroba luxusních kuchyní denním chlebem. Pokud jste navíc z Brna, Hodonína či blízkého okolí, neváhejte a vyrazte se o jejich umění přesvědčit na vlastní oči do showroomu KONdesign.


Kuchyně

 

JÍDELNY


Ať už uvaříte sebelepší jídlo v sebelepší kuchyni, v neútulné místnosti si na něm určitě nepochutnáte. Nepodceňujte proto design vaší jídelny a nechte si poradit od odborníků, pro které je výroba interiérů na míru skutečnou vášní. Jen tak získáte dokonalé místo pro každodenní setkávání s rodinou i přáteli. Propracovaný design vaší nové jídelny s důrazem na ty nejmenší detaily vás bude lákat k posezení a vaše společné rodinné chvilky tak neskončí odložením příborů.


 

OBÝVACÍ POKOJE


Natáhnout se na pohovku po dlouhém dni v práci, poskládat puzzle s dětmi nebo posedět s přáteli u dobrého vína. Obývací pokoj je dějištěm spousty událostí a zážitků, a proto si jeho interiér žádá při zařizování prvotřídní péči. Výroba interiérů na míru je v případě obývacího pokoje jednoznačně na místě. Profesionální designéři vám dokážou navrhnout interiér přesně tak, aby se v něm skloubily všechny vaše požadavky – ať už je to prostorná pohovka, dostatek místa na autodráhu nebo speciální prostor na domácí vinotéku.