Rady pro kuchyň

tipy pro kuchyň

Tato spodní skříňka skýtá ideální možnosti pro uložení všech věcí, které potřebujete používat při přípravě pokrmů, které je často nutné mít po ruce přímo na pracovní desce.

LEGRABOX

legrabox

Přímočarý, strohý design, jasná a střídmá řeč tvarů a mimořádně vysoký komfort pohybu – to je LEGRABOX, zcela nový zásuvkový systém BLUM. Nyní to nejlepší můžete mít i vy. 

SERVO-DRIVE U DŘEZOVÉ ZÁSUVKY

servo drive

Stačí krátké ťuknutí na čílko bez úchytky nebo jemné zatažení za úchytku a zásuvky i čelní výsuvy se otevřou automaticky elektrickým pohonem. Máte-li zrovna plné ruce, systém SERVO-DRIVE vám umožní více volnosti a komfortu při otevírání.

POTRAVINOVÁ SKŘÍŇ SPACE TOWER

space tower

Tahle potravinová skříň se snadno obsluhuje a ještě skýtá spoustu úložného prostoru. Vnitřní výsuvy můžete vytahovat každý jednotlivě a máte do nich přístup ze všech stran. Skříň můžete modifikovat z hlediska šířky – podle toho, kolik úložného prostoru si přejete

POTRAVINOVÁ SKŘÍŇ SPACE TOWER SKÝTÁ SPOUSTU MÍSTA A DÁ SE SNADNO OBSLUHOVAT.

Vnitřní výsuvy můžete vytahovat každý jednotlivě a máte do nich volný přístup ze všech stran. Korpus můžete modifikovat co do 
šířky variabilně – podle toho, kolik úložného prostoru si přejete.

VÝKLOPNÉ HORNÍ SKŘÍNĚ

AVENTOS HL

aventos hl

S Aventos HL se jednodílné čelo pohybuje paralelně vzhůru. Zdvihací výklop je ideální pro využití u horních skříní v interiéru s vyšším stropem.

AVENTOS HS

S Aventos HS se jednodílné čelo naklání přes korpus. Výkyvný výklop je ideální pro velkoplošná, jednodílná čela a rovněž pro skříňky s věncovými lištami nebo postranicemi.

AVENTOS HF

U Aventos HF se dvoudílné čelo při otevírání uprostřed složí. Skládací výklop je ideální pro vyšší horní skříňky s velkými čely, protože na úchytku snadno dosáhnete v každé pozici.

AVENTOS HK

U výklopu Aventos HK se jednodílné čelo překlápí nahoru. Hodí se zejména pro výklopy v horních skříňkách s menší výškou výklopu, pro využití ve vysokých skříních a rovněž nad lednicí.

AVENTOS HK-S

Aventos HK-S Je určen především pro menší výklopné skříňky. Díky plynulé zarážce čela se malý výklop zastaví v jakékoli požadované pozici.